-dva možna termina avditornih vaj
Dva termina nista potrebna, saj je že ta termin bil slabo obiskan in
očitno nista potrebna dva.


Naj se spomne kolko študentov je bilo na prvih avditornih vajah. Naslendnje
so bile logično manj obiskane. Zakaj?
1. razlaga je bila na zelo nizkem nivoju
2. študentje so si raje prosojnice (s katerih je brala) potegnili doma z
interneta in jih prebrali doma, kot pa porabili čas za pridet na avditorne
vaje in tam zgubljat čas


-natančna navodila za install Lotusa
V prihodnje bo na internetno stran izobesil navodila za instalacijo, se
pa čudi, da imajo s tem težave študentje v 4.letniku.
Glede nastavitev potrebnih parametrov, prenos user.id-ja pa naj bi vam
razložila na vajah. Tko, da tisti, ki ste bili, bi morali vedet.


Ne vem zakaj nam je potem Krisper vceraj na predavanjih povedal da je ga.
Alenka inštalirala lotus celo noč na svojem prenosniku.


- več primerov osnovnega dela v okolju
Asistentka ioma na voljo 5ur za vaje. Od tega 1h nameni za predstavitev
okolja. Predlagala sem ji, da naj dodatni termin avditornih
izkoristi za dodatne vaje iz Lotusa. Vendar sama ni vedla, kaj bi vi še
radi. Zato je prosila, če ji lahko nekdo napiše nek sestavek
idej in primerov, kajb i vi želeli slišat kot osnovi primeri v Lotusu


Če delaš z neko nestabilno zadevo kot je Lotus, ti more nekdo pokazat trike,
da ne porabis 100ur da ugotovis da se dolocena zadeva ne da narediti.

Primer snovi iz vaj katere meni osebno sploh niso bile jasne:
1. kako se uporablja response to response
2. kako se dela forme v formi,...

zadev je ogromno. Sej bo tudi sama vidla kako so bile domače naloge
narejene. In kolko % študentov je naredilo v celoti (100%) domačo nalogo.

Zaradi katastrofalnih vaj mislim da je večina študentov vzela učenje in
uporabo Lotus Notes-a kot nujno zlo s katero je treba narediti domačo nalogo
in nato seminarsko, ter nato čimprej odstranit iz računalnika, ker je z njim
računalnik ogrožen.

-termini zagovorov domačih nalog
Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz
domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič
na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.


Ja. Ne vem če je v tem vse res. Domača naloga je OBVEZNA. Kar pomeni da jo
je treba naredit.

Najlažje se je izgovarjat na tehniko. Ampak mislim da ni vse v tehniki bila
težava.

LP MIHA

Reply via email to