Zivjo!

Malce prej sem govorila s prof. Krisperjem in me je po tem, ko sem mu vse povedala, preusmeril kar direktno k asistentki Rožanec.

-NetMeeting/projektor
LRI4j je nova ucilnica in dosti stvari ni se tako kot bi ona zelela. Je pa redno opominjala g. Groma, ki je za to zadolzen. Do predkratkim sploh ni bilo na voljo projektorja, ki bi bil v tisti učilnici, Vavpotic, je pac prinesel enega, vendar ne moremo pricakovat, da bo zdej vsakic nosila s seboj ga. NetMeeting pa je tudi nekaj, kar ji je bilo dano, ker v LRI4(tisti v kleti, ko je se bla) ni bilo mogoce projecirat nikamor, ker je prevec stisnjena. Uno se pa sesuva, ker je ocitno nestabilna rec in gre tudi njej na zivce. Zakljucek: Ko bo mozno bom stopila do Groma oz. njegovih nadrejenih in zagotovila, da bo projektor, ki je bil kupljen za tisto ucilnico
dejansko tudi tam in da ga bodo namestili

-dostop do računlnikov
dostop do LRI4j bo mogoč. Na kolegiju v torek so odobrili, da se tudi ta učilnica, da na voljo študentom. Glede rezervacij je trenutno potrebno it do Groma, bom pa poskusla uslihtat, da bo tut to imel referat cez. Ampak bomo vidli.

-dva možna termina avditornih vaj
Dva termina nista potrebna, saj je že ta termin bil slabo obiskan in očitno nista potrebna dva.

-natančna navodila za install Lotusa
V prihodnje bo na internetno stran izobesil navodila za instalacijo, se pa čudi, da imajo s tem težave študentje v 4.letniku. Glede nastavitev potrebnih parametrov, prenos user.id-ja pa naj bi vam razložila na vajah. Tko, da tisti, ki ste bili, bi morali vedet.

- več primerov osnovnega dela v okolju
Asistentka ioma na voljo 5ur za vaje. Od tega 1h nameni za predstavitev okolja. Predlagala sem ji, da naj dodatni termin avditornih izkoristi za dodatne vaje iz Lotusa. Vendar sama ni vedla, kaj bi vi še radi. Zato je prosila, če ji lahko nekdo napiše nek sestavek
idej in primerov, kajb i vi želeli slišat kot osnovi primeri v Lotusu

-termini zagovorov domačih nalog
Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič
na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.

Vidim, da je mela asistentka ogromno problemov z samo tehniko in za to ni kriva ona. Jaz se bom obrnila s ena Groma in zahtevala, da se te zadeve uredijo, vas pa naprosam, da se ji odzovete, ce nocete osebno, loh men posljete predloge, samo, da bo dobila idejo kaj bi bilo dobro se bolj obdelat (pa prosim odzovite se tisti, ki ste na teh vajah bili). Ker bilo vas je ocitno zelo malo in je jasno,
da tisti, ki vas ni bilo, tezje naredite domače naloge.

Lep pozdrav
Mojca

Reply via email to