P.S. Pocasi se mi dozdeva, da je Miha Sinkovec Number One. Predvsem pri
takih burnih razpravah :D

Jaja...kako da ne :)

Mojca..jaz sem osebno tudi zato, seveda če bi bila Alenka tudi (in bi se za
to pripravila), da bi se naredilo mogoče še 1-2x po 2h in bi se poglobili v
ta Lotus.

Recimo, kaj me še zanima:
1. tej response in response to response
2. kako narediš s kodo, da ti view vrne samo določen del podatkov.
Skratka rabiš izpisat izdelke po datumu recimo med 5.12.2006 in 31.12.2006,
ne da bi moral zato porabili 1000 vrstic kode. More se dat.
3. glede na to de sem jo na vajah v sredo vprašal določene zadeve iz Lotus
Workflow-a pa je rekla da ne ve takrat. Da bi se vsedla in pogledala.

Še vedno me zanima isto vprašanje, ampak sem mnenja da ga ne bom nikoli
dobil, zakar ne bom potem tega naredil seveda v seminarski nalogi.

On 12/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Bravo Miha...

Mojca ne sprejmi tega, kot da se spravljamo nate, ampak Miha je eden
redkih,
ki se je dejansko spravil nad Lotus, kljub nestabilnosti same tehnologije
in
slabega poucevanja. Posledicno je opravil domaco nalogo v celoti in
verjetno
je pri znanju Lotusa na visji ravni kot Alenka. Mislim, da bi se te vaje
dale izvesti mnogo bolje ze s tem, da bi 2 X tedensko nosila projektor
500m
dalec.

P.S. Pocasi se mi dozdeva, da je Miha Sinkovec Number One. Predvsem pri
takih burnih razpravah :D

Lp,
D

On 12/7/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> >
> >
> > -dva možna termina avditornih vaj
> > Dva termina nista potrebna, saj je že ta termin bil slabo obiskan in
> > očitno nista potrebna dva.
>
>
> Naj se spomne kolko študentov je bilo na prvih avditornih vajah.
> Naslendnje
> so bile logično manj obiskane. Zakaj?
> 1. razlaga je bila na zelo nizkem nivoju
> 2. študentje so si raje prosojnice (s katerih je brala) potegnili doma z
> interneta in jih prebrali doma, kot pa porabili čas za pridet na
avditorne
> vaje in tam zgubljat čas
>
>
> -natančna navodila za install Lotusa
> > V prihodnje bo na internetno stran izobesil navodila za instalacijo,
se
> > pa čudi, da imajo s tem težave študentje v 4.letniku.
> > Glede nastavitev potrebnih parametrov, prenos user.id-ja pa naj bi vam
> > razložila na vajah. Tko, da tisti, ki ste bili, bi morali vedet.
>
>
> Ne vem zakaj nam je potem Krisper vceraj na predavanjih povedal da je
ga.
> Alenka inštalirala lotus celo noč na svojem prenosniku.
>
>
> - več primerov osnovnega dela v okolju
> > Asistentka ioma na voljo 5ur za vaje. Od tega 1h nameni za
predstavitev
> > okolja. Predlagala sem ji, da naj dodatni termin avditornih
> > izkoristi za dodatne vaje iz Lotusa. Vendar sama ni vedla, kaj bi vi
še
> > radi. Zato je prosila, če ji lahko nekdo napiše nek sestavek
> > idej in primerov, kajb i vi želeli slišat kot osnovi primeri v Lotusu
>
>
> Če delaš z neko nestabilno zadevo kot je Lotus, ti more nekdo pokazat
> trike,
> da ne porabis 100ur da ugotovis da se dolocena zadeva ne da narediti.
>
> Primer snovi iz vaj katere meni osebno sploh niso bile jasne:
> 1. kako se uporablja response to response
> 2. kako se dela forme v formi,...
>
> zadev je ogromno. Sej bo tudi sama vidla kako so bile domače naloge
> narejene. In kolko % študentov je naredilo v celoti (100%) domačo
nalogo.
>
> Zaradi katastrofalnih vaj mislim da je večina študentov vzela učenje in
> uporabo Lotus Notes-a kot nujno zlo s katero je treba narediti domačo
> nalogo
> in nato seminarsko, ter nato čimprej odstranit iz računalnika, ker je z
> njim
> računalnik ogrožen.
>
> -termini zagovorov domačih nalog
> > Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz
> > domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič
> > na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.
>
>
> Ja. Ne vem če je v tem vse res. Domača naloga je OBVEZNA. Kar pomeni da
jo
> je treba naredit.
>
> Najlažje se je izgovarjat na tehniko. Ampak mislim da ni vse v tehniki
> bila
> težava.
>
> LP MIHA
>

Reply via email to