Dnia nie 18. stycznia 2004 21:02, Paweł Gołaszewski napisał: > Jest taka możliwość, że za miesiąc będę miał s390... :) Po co czekać? hercules.spec
-- Arkadiusz Miśkiewicz CS at FoE, Wroclaw University of Technology arekm.pld-linux.org AM2-6BONE, 1024/3DB19BBD, arekm(at)ircnet, PLD/Linux __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
