Dnia nie 18. stycznia 2004 21:02, Paweł Gołaszewski napisał:
> Jest taka możliwość, że za miesiąc będę miał s390... :)
Po co czekać? hercules.spec

-- 
Arkadiusz Miśkiewicz    CS at FoE, Wroclaw University of Technology
arekm.pld-linux.org AM2-6BONE, 1024/3DB19BBD, arekm(at)ircnet, PLD/Linux

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym