On Sun, 18 Jan 2004, Arkadiusz Miskiewicz wrote:
> > Jest taka możliwość, że za miesiąc będę miał s390... :)
> Po co czekać? hercules.spec

Najpierw muszę mieć tą maszynę.
Tak się składa, że mam co robić, nawet w nadmiarze. Zajmę się tematem 
jeżeli będę musiał (a na to się zanosi...)

-- 
pozdr.  Paweł Gołaszewski 
---------------------------------
worth to see: http://www.againsttcpa.com/
CPU not found - software emulation...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym