On Sun, 18 Jan 2004, Arkadiusz Miskiewicz wrote: > > Jest taka możliwość, że za miesiąc będę miał s390... :) > Po co czekać? hercules.spec
Najpierw muszę mieć tą maszynę. Tak się składa, że mam co robić, nawet w nadmiarze. Zajmę się tematem jeżeli będę musiał (a na to się zanosi...) -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
