=?ISO-8859-2?Q?Pawe=B3_Go=B3aszewski?= wrote:
> On Tue, 20 Jan 2004, Mariusz Mazur wrote:
> > > PLD bylo znane z tego ze wspiera te architektury co ma mozliwosc.
> > > Zauwaz ze dystrybucji x86centrycznych jest od cholery i troche - po co
> > > tworzyc kolejna? A "uniwersalnych" sa w tej chwili oficjalnie chyba
> > > tylko dwie - Debian i PLD.
> > Chodziło mi raczej o to kto tego będzie używał. Z tekstu zrozumiałem, że
> > blues ma maszynki, które może przeznaczyć na buildery pld, a nie że
> > będzie na tym pld używał. A takie s390 to nie jest chyba coś, czego
> > któryś z deweloperów używa (?), a robienie dla samego robienia się mija
> > z celem :)
> 
> Źle zrozumiałeś.
> Będę to używał i jednocześnie mogę zrobić builder.

A czym sie rozni twoje podejscie do tego od ia64 ?

-- 
=======================================================================
  Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]
  phone (48)(58) 347 14 61
Faculty of Applied Phys. & Math.,   Gdansk University of Technology

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym