=?ISO-8859-2?Q?Pawe=B3_Go=B3aszewski?= wrote: > On Tue, 20 Jan 2004, Mariusz Mazur wrote: > > > PLD bylo znane z tego ze wspiera te architektury co ma mozliwosc. > > > Zauwaz ze dystrybucji x86centrycznych jest od cholery i troche - po co > > > tworzyc kolejna? A "uniwersalnych" sa w tej chwili oficjalnie chyba > > > tylko dwie - Debian i PLD. > > Chodziło mi raczej o to kto tego będzie używał. Z tekstu zrozumiałem, że > > blues ma maszynki, które może przeznaczyć na buildery pld, a nie że > > będzie na tym pld używał. A takie s390 to nie jest chyba coś, czego > > któryś z deweloperów używa (?), a robienie dla samego robienia się mija > > z celem :) > > Źle zrozumiałeś. > Będę to używał i jednocześnie mogę zrobić builder.
A czym sie rozni twoje podejscie do tego od ia64 ? -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
