On Tue, 20 Jan 2004, Mariusz Mazur wrote: > > PLD bylo znane z tego ze wspiera te architektury co ma mozliwosc. > > Zauwaz ze dystrybucji x86centrycznych jest od cholery i troche - po co > > tworzyc kolejna? A "uniwersalnych" sa w tej chwili oficjalnie chyba > > tylko dwie - Debian i PLD. > Chodziło mi raczej o to kto tego będzie używał. Z tekstu zrozumiałem, że > blues ma maszynki, które może przeznaczyć na buildery pld, a nie że > będzie na tym pld używał. A takie s390 to nie jest chyba coś, czego > któryś z deweloperów używa (?), a robienie dla samego robienia się mija > z celem :)
Źle zrozumiałeś. Będę to używał i jednocześnie mogę zrobić builder. -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
