On Tue, Jan 20, 2004 at 09:30:45PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote:
> > Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę
> > żeby była piorunująca ;)
> 
> AFAIK to jest to 1-prockowy S/390 - wielka szafa >2m wysokości.
> 
> Wydajność - dla mnie nieznana.
trzeba by to wpierw sprawdzić.. żeby potem się nie powtórzyła historia z
sparcem...

> pozdr.  Paweł Gołaszewski 

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym