On Tue, Jan 20, 2004 at 09:30:45PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote: > > Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę > > żeby była piorunująca ;) > > AFAIK to jest to 1-prockowy S/390 - wielka szafa >2m wysokości. > > Wydajność - dla mnie nieznana. trzeba by to wpierw sprawdzić.. żeby potem się nie powtórzyła historia z sparcem...
> pozdr. Paweł Gołaszewski -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
