On Sun, Jan 18, 2004 at 09:13:42PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote: > > > > To juz wcialem. Teraz sie zastanawiam nad sensem tworzenia > > > > glibc-kernel-headers dla architektur, na ktorych nie mozemy nawet > > > > sprawdzic budowania (arm, arm26, cris, h8300, mips, parisc, s390, > > > > sh, v850). > > > Jest taka możliwość, że za miesiąc będę miał s390... :) > > pod pld? :> > > do dowolnego wykorzystania (fajnie, nie? :) ) miau... fajne.. Ja tez tak chce! jaka to ma wydajnosc? by nie powtorzyla sie sytuacja z sparcem ktory teraz ledwo wyrabia z przebudowa 3/4 AC ;)
> pozdr. Paweł Gołaszewski -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
