On Tue, Jan 20, 2004 at 06:12:40PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > > > Jak blues zapowiadał na chwilę obecną ja też się w buildlogach kompletnie > > > pogubiłem. Co do niebudujących się pakietów, to jeśli pakiet jest starszy > > > niż kilka dni i nadal brakuje mu architektur, to wtedy puszczam do > > > głównego drzewka. Co ciekawe póki co niezbyt często się to zdarza. > > > > ukhm. > > Cholera. > s/to wtedy puszczam do głównego drzewka/to wtedy puszczam pinga tu z listą na > jakie architektury dany pakiety się zbudował/ a .. to ok :) Jakoś mało takich maili ostatnio widziałem ;)
> Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć. -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
