Mniej wiecej Tue, Jan 20, 2004 at 09:30:45PM +0100, zainteresowany Paweł Gołaszewski rzekl: > On Tue, 20 Jan 2004 [EMAIL PROTECTED] wrote: > > Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę > > żeby była piorunująca ;) > > AFAIK to jest to 1-prockowy S/390 - wielka szafa >2m wysokości.
Pewne roczniki miały procesor w postaci pojedynczego modułu o 12 lu 24 procesorach włączanych mikrokodami w zależności na ile wykupiłeś licencję... 1 procesor to pojęcie względne > Wydajność - dla mnie nieznana. hmm teleprocesory (karty sieciowe) miały wydajność pentium... wydajność zatem tez może być zaskakująca :) jeśli to rocznik >95 to bym sie nie przejmował Zbyniu -- \78\32\14\46\67\67\90\1A %% Timeo me dubitare %% __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
