Mniej wiecej Tue, Jan 20, 2004 at 09:30:45PM +0100, zainteresowany Paweł Gołaszewski 
rzekl:
> On Tue, 20 Jan 2004 [EMAIL PROTECTED] wrote:
> > Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę
> > żeby była piorunująca ;)
> 
> AFAIK to jest to 1-prockowy S/390 - wielka szafa >2m wysokości.

Pewne roczniki miały procesor w postaci pojedynczego modułu o 12 lu 24
procesorach włączanych mikrokodami w zależności na ile wykupiłeś
licencję... 1 procesor to pojęcie względne
 
> Wydajność - dla mnie nieznana.

hmm teleprocesory (karty sieciowe) miały wydajność pentium... wydajność
zatem tez może być zaskakująca :)

jeśli to rocznik >95 to bym sie nie przejmował

Zbyniu
-- 
\78\32\14\46\67\67\90\1A
%% Timeo me dubitare %%


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym