On Wed, 21 Jan 2004, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > > PLD bylo znane z tego ze wspiera te architektury co ma mozliwosc. > > > > Zauwaz ze dystrybucji x86centrycznych jest od cholery i troche - > > > > po co tworzyc kolejna? A "uniwersalnych" sa w tej chwili > > > > oficjalnie chyba tylko dwie - Debian i PLD. > > > Chodziło mi raczej o to kto tego będzie używał. Z tekstu > > > zrozumiałem, że blues ma maszynki, które może przeznaczyć na > > > buildery pld, a nie że będzie na tym pld używał. A takie s390 to nie > > > jest chyba coś, czego któryś z deweloperów używa (?), a robienie dla > > > samego robienia się mija z celem :) > > Źle zrozumiałeś. Będę to używał i jednocześnie mogę zrobić builder. > A czym sie rozni twoje podejscie do tego od ia64 ?
Tym, że ia64 będzie do wykorzystania w wolnym czasie i będę tam miał dostęp. s/390 będzie moje całkowicie. -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
