On Tue, 20 Jan 2004 [EMAIL PROTECTED] wrote:
> Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę
> żeby była piorunująca ;)

AFAIK to jest to 1-prockowy S/390 - wielka szafa >2m wysokości.

Wydajność - dla mnie nieznana.

-- 
pozdr.  Paweł Gołaszewski 
---------------------------------
worth to see: http://www.againsttcpa.com/
CPU not found - software emulation...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym