On Tue, 20 Jan 2004 [EMAIL PROTECTED] wrote: > Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę > żeby była piorunująca ;)
AFAIK to jest to 1-prockowy S/390 - wielka szafa >2m wysokości. Wydajność - dla mnie nieznana. -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
