On Tue, Jan 20, 2004 at 04:55:21PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > > Pytanie jak z czasem bluesa oraz wydajnością tej maszynki(bo nie sądzę > > żeby była piorunująca ;) > > Mam dziwne wrażenie, że dla s390 to się tak łatwo ci userzy (a co ważniejsze - > deweloperzy) nie znajdą :) iitam. dlaczego nie? ;) latwo to moze nie, ale jakiś to rynek jest. Hm.. na ebayu jest jakieś S/390 za jedynie 950$ ;) więc...nie jest to aż taki strasznie wysoki pułap cenowy :p Nie trzeba też od razu stawiać wszystkiego na jedną kartę - jak się tam nie zbuduje to wio z dystrybucji. Ale to co się buduje(a core z tego co widzę powinien chodzić bezproblowo jak widać na fedorze), nie zaszkodziło by...
> > No to co? Jeden pakiet w tą czy w tą jeżeli będzie tydzień później nikogo > > nie zbawi. btw - możesz gdzieś umieszczać to czego gdzie brakuje? > > ostatnio w buildlogach się pogubiłem - co jest poprawione, co nie, co > > trafiło na buildery, a co jeszcze musi trafić itepe. > > Chociażby w swoim blogu :p > > Jak blues zapowiadał na chwilę obecną ja też się w buildlogach kompletnie > pogubiłem. Co do niebudujących się pakietów, to jeśli pakiet jest starszy niż > kilka dni i nadal brakuje mu architektur, to wtedy puszczam do głównego > drzewka. Co ciekawe póki co niezbyt często się to zdarza. ukhm. możesz takie pakiety gdzieś umieszczać? Na jakieś stronie albo coś? Albo najlepiej w cvs-ie ;) W pld-doc jakiś pliczek z pakietami których na daną arch nie ma. Nie powinno to Tobie sprawić dużego problemu, a dzieki temu by było widać za co można się zabrać. Lepiej teraz niz później, gdy już się braki nawarstwią. -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
