On Tuesday 20 of January 2004 18:23, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> > > No to co? Jeden pakiet w tą czy w tą jeżeli będzie tydzień później
> > > nikogo nie zbawi. btw - możesz gdzieś umieszczać to czego gdzie
> > > brakuje? ostatnio w buildlogach się pogubiłem - co jest poprawione, co
> > > nie, co trafiło na buildery, a co jeszcze musi trafić itepe.
> > > Chociażby w swoim blogu :p
> >
> > Jak blues zapowiadał na chwilę obecną ja też się w buildlogach kompletnie
> > pogubiłem. Co do niebudujących się pakietów, to jeśli pakiet jest starszy
> > niż kilka dni i nadal brakuje mu architektur, to wtedy puszczam do
> > głównego drzewka. Co ciekawe póki co niezbyt często się to zdarza.
>
> ukhm.
Cholera.
s/to wtedy puszczam do głównego drzewka/to wtedy puszczam pinga tu z listą na
jakie architektury dany pakiety się zbudował/
:)
--
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz. { Osho }
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles