VAART-bericht van: "Hans Oomens" <[email protected]>



VAART-bericht van: Peter Janssens <[email protected]>

Kees de Vette schreef:

Een CV zou de schepen tegen de kant kunnen leggen,maar er is ook een kans dat zij ze juist laten varen om zodoende door nog meer faillisementen een nog grotere CV op te bouwen. En dan zouden zij bij het aantrekken van de markt met zeer veel goedkoop verkregen schepen gigantische winsten kunnen genereren, Ik zie er dan ook meer heil in die cab's op te zetten voordat de schepen failliet gaan.

Kees.




En ik zie een stilleg regeling dmv CAB's als volksverlakkerij, of denk je dat deze geen werk aan gaan trekken, en als ze dit dus wel doen wie controleert dan dat dit niet via onderbieding gebeurd.

Naar mijn idee gaat een CAB schepen stilleggen en NIET bevrachten om ze te laten varen.. Het zijn geen comm. SWVB, toch?

Daarmee vind ik niet dat het hel idee hier achter overboord moet. Verleid de banken dat ze de schepen die alleen wegens baten nog varen uit de markt te nemen,. Haal vervolgens , indien nodig, schepen uit de markt via inschrijving en een reƫle kans dat de rest wel de verantwoording voor zijn eigen markt neemt. En de enige vrijwilligheid is dat wij als binnenvaart vrijwillig besluiten (bij meerderheid, en misschien als eerste te beginnen in Nederland?) om zo'n regeling als gehele binnenvaart te dragen en zo in te richten dat deze ten alle tijden inzetbaar is.



Peter



* Hoe denk je over het Crisisberaad? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan