VAART-bericht van: "Hein Danser" <[email protected]>

Harm schepen om me heen waarvan de regulateur stuk is

Het is een mentaliteit probleem. Ik ben aflosser geweest en op sommige schepen ging het volaan, want je ging toch geen olie sparen voor de baas?? Al kon je in de slaapkamer niet slapen, van de herrie. de motor toch niet wat langzamer zetten?????

Nu ook met de jongens aan boord, ik heb een leerling matroos gehad, van de wal. Hij had wel aanleg, maar hij kon na een jaar leren bij mij. Schip laden lossen en manouvreren. Ik moest er wel bij zijn, maar dat geeft niet.

Wel eens in Basel gelegen met tig anderen schepen. Met een stremming.Na de eerste dag kwam mijn matroos vertellen wat die anderen veel meer loon hadden.

Een paar dagen later, vertelde hij. Ik blijf maar bij jou varen. Die anderen mogen nooit sturen, mogen niet manouvreren. Moeten na een nacht laden. gewoon de andere dag weer vroeg op.?? bij jou kom ik aan mijn rust.

Hij is na mij, naar een ander schip. is 10 kg afgevallen binnen een jaar en zit nu op een vrachtauto. Mentaliteit!!





* Voorkom blokkering; laat bij reacties alles weg wat niet van jezelf is
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan