http://klee.fri.uni-lj.si/ts/zapiski_TS.pdf
je pa stvar 13.5MB pa še zapiski obstajajo tudi boljši :) - je pa najbrž po
teh predaval


On 1/24/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> glede snovi... pride v poštev vse kar smo jemali... to je vse do sistemov
> z diskretnim časom, Z transformacijo pa smo omenili samo takrat, ko je
> povedal, da je ne bomo omenjali :)
>
> On 1/24/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Number One: Pretiravaš. Ustni so v Mahkovicevem kabinetu.
>
>
>

Reply via email to