http://klee.fri.uni-lj.si/ts/zapiski_TS.pdf je pa stvar 13.5MB pa še zapiski obstajajo tudi boljši :) - je pa najbrž po teh predaval
On 1/24/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > glede snovi... pride v poštev vse kar smo jemali... to je vse do sistemov > z diskretnim časom, Z transformacijo pa smo omenili samo takrat, ko je > povedal, da je ne bomo omenjali :) > > On 1/24/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Number One: Pretiravaš. Ustni so v Mahkovicevem kabinetu. > > >
