Ne, sej je Marko sigurn mislu, da more bit tud dobr pedagog. Men je doskrat bolj pomembn, da je model dobr pedagog, ko pa da zna svoje področje. Primer: Vuk. Matr, če sm že vidu kdaj slabšga pedagoga! Ko bi on znal enkrat kej razložit normalno.
Ampak nazaj na topic: Zrnca nism neki velik mel (nism hodu na vaje), sam sm vidu mal njegov odnos (ko sm enkrat pršu neki napol na vaje) in tud po tem ka sm slišu, naj, kar se mene tiče, kr leti. Ko da mormo zdej mi študentje dajat oporo nekim bogim asistentom, ko so po naravi mal prasci in jim je težko pridet do profesorja. Bogi, ja. In pol, ko bo enkrat profesor, takrat bo šele pizdarija! "dejmo mu še eno možnost" ?!?! WTF is that?! Če nisi material za profesorja, se spoki s faxa!
