Mitar wrote:
Ker ce ne opazate, smo pristali v zelo nevarnih vodah. On naredi napako in paf, naslednja stvar, ki se je zave je, da leti iz sluzbe. Brez debate, brez moznosti popravljanja. Ali si res zelimo sistem, kjer pritozba pomeni tako velike posledice? To so delali tudi v srednjem veku, ko so zazigali carovnice - le obtozba je bila potrebna. Napovedati zavrnitev, samo da pride karkoli, je montirani proces.
Well, mozno je tudi da je izbral napacno sluzbo in mu zaprav studenti samo pomagajo da pride na pravo pot :-) Ocitno je da temu asistentu NE LEZI pedagosko delo.
