Mitar wrote:

Ker ce ne opazate, smo pristali v zelo nevarnih vodah. On naredi napako
in paf, naslednja stvar, ki se je zave je, da leti iz sluzbe. Brez
debate, brez moznosti popravljanja. Ali si res zelimo sistem, kjer
pritozba pomeni tako velike posledice? To so delali tudi v srednjem
veku, ko so zazigali carovnice - le obtozba je bila potrebna. Napovedati
zavrnitev, samo da pride karkoli, je montirani proces.

Well, mozno je tudi da je izbral napacno sluzbo in mu zaprav studenti samo
pomagajo da pride na pravo pot :-)

Ocitno je da temu asistentu NE LEZI pedagosko delo.

Reply via email to