VAART-bericht van: Jos Evens <[email protected]> Op 30-8-2011 10:45, Peter schreef:
Maar als je de financiering wel kunt krijgen kun je dan wel toereikende vrachten bedingen,
Ik zal je niet hoeven uit te leggen, dat het eerst opzij leggen van geld om daarna te kunnen investeren veel moeilijker is dan te investeren met voor-financiering. Als je met het vrachtniveau kunt sparen, kun je er ook mee aflossen.
en als dat zo is moet je dan niet op een zodanige wijze investeren dat er wel gefinancierd wordt? De goedkoopste oplossing is niet altijd de beste. Als de kleine schepen behouden moeten blijven ( vraag is) dan moeten ze ook rendabel te exploiteren zijn op de vaarwegen waar de grote niet kunnen komen. Is dat niet dan ontbreekt blijkbaar de vraag en is het trekken aan een dood paard.
De rendabele vrachtprijzen, die wel gehaald konden worden, waren rendabel op basis van normaal onderhoud en stapsgewijze modernisering, aangepast aan de mogelijkheden. Maar niet om investeringen te gaan doen, die niets met bedrijfsmatige planning te doen hebben maar worden opgelegd voor zogenaamde verbetering van de veiligheid, zonder dat de bestaande situatie ooit daartoe aanleiding had gegeven.
grs., Jos. * Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
